AKADEMİ BASIN VE YAYINCILIK

Tıp, Hemşirelik, Sağlık Okulları Kitapları

ANASAYFA


     FİZYOLOJİ

   
Ürün Kodu : 04
Üretici : Akademi Basın
Ürün Özellikleri
Yazar: Prof. Dr. Levent ERTUĞRUL,
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar


SAĞLIK OKULLARINA YÖNELİK FİZYOLOJİ (Fakülte ve Yüksekokullar için)


Liste 
Fiyatı: 50,00 TL    

İndirimli Fiyat: 30,00 TL (Öğrenciler ve Okullar için toplu alım fiyatı) (en az 10 kitap üstü siparişler için geçerli fiyat)

İndirimli Fiyat: 35,00 TL (Öğrenciler için tek alım fiyatı)

 

( 10 kitap ve üstü alımlarda kargo ücreti bizden )Bu kitap, ondört yıl süresince ders verdiğim İstanbul Üniversitesi, Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi'nde anlatılan ders notlarından derlenmiştir. Bu süre içinde Hemşirelik öğrencilerine Fizyoloji bilgilerinin hangi düzeyde verilmesi gerektiği diğer derslerin hocaları ile değerlendirilerek kitap yayına sunulmuştur.
Fizyoloji kitabı, öğrencilerimizin bir yarıyıl boyunca izleyecekleri dersleri daha iyi kavramaları için, ayrıntılara fazla girilmeden, temel mekanizmalara ağırlık verilerekten hazırlanmıştır. Bu bağlamda, öğrencilerimizin, aynı dönem içinde aldıkları anatomi ve biyokimya derslerindeki konuların fizyoloji ile bağlantılı noktalarına da kısaca değinilmiştir. 
Fizyoloji kitabı, Hemşirelik öğrencilerinin yanısıra bu dersi alan Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi,  Fiziksel Tıp-Rehabilitasyon Yüksek Okulu, Fen Fakültesi, Eğitim Fakültesi Biyoloji Bölümü öğrencileri ve Fizyoloji dersi olan tüm Sağlık Okulları öğrencileri için temel Fizyoloji gereksinimini karşılayacak nitelikte olduğu kanısındayım.
 
Prof. Dr. LEVENT ERTUĞRUL 
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi
Fizyoloji Anabilim Dalı 

 

 

 

 

 

 

 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Adres
Telefon
E-Mail
İl
Mesaj
Kitap İsmi
Sipariş Adedi
Okul İsmi
 
 
 
Saat
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.78355.8067
Euro6.43886.4646
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam76
Toplam Ziyaret220261