AKADEMİ BASIN VE YAYINCILIK

Tıp, Hemşirelik, Sağlık Okulları Kitapları

ANASAYFA


     İÇ HASTALIKLARI HEMŞİRELİĞİ

   
Ürün Kodu : 02
Üretici : Akademi Basın
Ürün Özellikleri
Editör: Prof. Dr. ZEHRA DURNA
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Liste Fiyatı: 80.00 TL

İndirimli Fiyatı: 60,00 TL (perakende fiyatı)

İndirimli Fiyatı: 55,00 TL
(Öğrenciler ve Okullar için Toplu alım fiyatı 10 kitap ve üstü alımda geçerli olan fiyat) + (Toplu alımda kargo ücretini biz karşılıyoruz)


Cilt/Sayfa Sayısı:
672 sayfa

 

İç Hastalıkları Hemşireliği eğitiminde amaç; sağlık gereksinimleri doğrultusunda sağlıklı/hasta birey, aile ve toplumun sağlığının korunmasını, hastalıkların tedavi/bakım ve rehabilitasyonuna yönelik bilgi ve beceri kazanılmasını sağlamaktır.

Sağlığın korunması ve geliştirilmesine ilişkin temel kavramlar, sağlık sorunlarına ilişkin birincil, ikincil ve üçüncül korunma önlemleri, klinik sorunlarda  bakımın yönetimine ilişkin rollerin öğrenimi sürecinde, uzmanlık alanlarına uygun yazarların yer aldığı temel kitaplardan yararlanılmaktadır. Ülkemizde giderek sayıları artan hemşirelik lisans programlarında mesleki temel kitaplar ve uygulama rehberlerinin güncel bilgilerle donanmış kaynaklar olarak sunulmasına öğrenciler yanında akademik kadronun da gereksinimi vardır. İç Hastalıkları ve Bakım konusunda kapsamlı bilgi sunan kitabımızın tüm akademisyenlere, sağlık çalışanlarına ve öğrencilere yararlı olmasını dilerim.

Editör

Prof. Dr. Zehra DURNA

 

 

 

 

 

 

 
 
Sipariş Formu
Ad Soyad
Adres
Telefon
E-Mail
İl
Mesaj
Kitap İsmi
Sipariş Adedi
Okul İsmi
 
 
 
Saat
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.28147.3105
Euro8.55998.5942
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret240681